Forum Gaziantep 2014’ü yorumladı

18 Aralık 2013 Çarşamba

Nuray Sayarı, Forum Gaziantep'e gelerek 2014 yılı astroloji haritasını yorumladı

forum-gaziantep-2014u-yorumladi

Forum Gaziantep’e konuk olan ünlü astrolog Nuray Sayarı, 2014’te burçları neler beklediğini anlattı. Gaziantep’in en yeni alışveriş ve yaşam merkezi Forum Gaziantep, geçtiğimiz günlerde yeni yılda kendisini neler beklediğini merak eden ziyaretçileri için özel bir etkinlik düzenledi.

Forum Gaziantep’e konuk olan ünlü astrolog Nuray Sayarı, 2014 yılında burçları neler beklediğini Forum Gaziantep ziyaretçileri için anlattı. Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Sayarı, yaptığı yorum ve tahminlerle dinleyenleri şaşırttı.

Yaklaşık 20 yıldır profesyonel olarak astroloji bilimiyle ilgilenen Sayarı ayrıca, Forum Gaziantep Facebook sayfasındaki uygulamayla belirlenen 10 hayranına adlarına imzalanmış kitabını hediye etti. Özellikle kadın hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Sayarı, fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri