Forum İstanbul, “Oyunda Kal” ile şenlendi

28 Nisan 2014 Pazartesi

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal”ın İstanbul finali, projenin sözcüsü ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay’ın katılımıyla dün Forum İstanbul’da gerçekleşti

forum-istanbul-oyunda-kal-ile-senlendi

23-27 Nisan günleri arasında Forum İstanbul’da gerçekleştirilen ve pek çok sportif aktiviteye sahne olan “Oyunda Kal” etkinliğinin finali, projenin sözcüsü ve Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takım Yöneticisi ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay’ın katılımıyla renklendi. Etkinlik boyunca İbrahim Kutluay ve Darüşşafaka Doğuş Basketbol takımı antrenörlerinden taktikler alan genç sporcular dün (27 Nisan) finalde tüm hünerlerini göstererek göz doldurdu.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesinin finalinde, 11-15 yaş arası gençlere yönelik basketbol taraması yapıldı. Etkinlik finalinde deneyimli basketbolculardan taktikler alarak, oyunun keyfini doyasıya yaşayan genç yetenekler unutulmaz bir gün yaşadı.

Renkli sahnelerin yaşandığı Forum İstanbul’daki finalde sahaya çıkıp kendini gösteren  genç yetenekler, Temmuz ayında düzenlenecek Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına katılma şansını yakalayacak. 

“Oyunda Kal” Forum İstanbul’dan sonra Haziran sonuna kadar Türkiye çapında 8 Forum Alışveriş Merkezi’nde daha gerçekleştirilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri