Forum İstanbul’dan çevreci bir proje

04 Aralık 2014 Perşembe

Forum İstanbul, hayata geçirdiği ‘Katla katla uçak olsun, mesajın hedefi vursun’ sosyal sorumluluk projesiyle herkesi geri dönüşüme destek olmaya davet ediyor

forum-istanbuldan-cevreci-bir-proje

İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerinden Forum İstanbul, ziyaretçilerine çevre bilinci aşılamak ve farkındalığı artırmak amacıyla yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Proje kapsamında, Aralık ayı boyunca alışveriş merkezinde kurulan atık toplama ünitelerinde birikecek kâğıtlar, daha sonra geri dönüşüme gönderilerek ihtiyaç sahibi çocuklar için kırtasiye malzemelerine dönüşecek.

31 Aralık gününe kadar devam edecek projenin ilk aşaması olan kağıt toplama, 5 Aralık Cuma günü alışveriş merkezine kağıt kumbaralarının yerleştirilmesiyle başladı. Proje kapsamında ayrıca çocukların büyük ilgisini çekecek etkinlik ve atölye çalışmaları da düzenlenecek. Bu etkinliklerden çıkan ve kampanyaya destek verecek duyarlı vatandaşların katılımıyla biriktirilecek kâğıtların geri dönüşümüyle üretilen kırtasiye malzemeleri ise ihtiyacı olan okullara gönderilmek üzere Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) bağışlanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri