Forum Kapadokya engelli çocukları yalnız bırakmadı

24 Haziran 2013 Pazartesi

Forum Kapadokya, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Engelliler Pikniği'ne sevimli kahramanları ile destek verdi. Bili, Keni, Ceni ve Borni'nin eğlenceli konseriyle dans eden çocuklar, gönüllerince eğlendi

forum-kapadokya-engelli-cocuklari-yalniz-birakmadi

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün organize ettiği bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Engelliler Pikniği'nde çocuklar doyasıya eğlendi. Nevşehir'de bulunan dernekler, sivil toplum kuruluşları ve kurumların da desteklediği piknikte Kapadokya Forum Çocuk Kulübü'nün sevimli kahramanları Bili, Borni, Keni ve Ceni'de çocuklara özel bir konser düzenledi.

Mustafa Paşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Damsa Barajı kenarında yapılan ve saat 8'de başlayan piknik etkinliğinde hep birlikte yapılan kahvaltı sonrasında Forum Kapadokya'nın sevimli kahramanlarının verdiği konserle devam etti. Konserde sevimli kahramanları yalnız bırakmayan çocuklara şarkılara danslarıyla eşlik etti.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve Ürgüp Kaymakamı Tuba Yılmaz ve Mustafa Paşa Belediye Başkanı
Levent Ak'ın da katıldığı etkinlikte gönüllerince eğlenen çocuklar, unutulmaz bir gün geçirdi.
Vali Ceylan ile fotoğraf çektiren Forum Kapadokya Çocuk Kulübü kahramanları renkli görüntüler yarattı.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ürgüp Kaymakamı Tuba Yılmaz, Mustafa Paşa Belediye Başkanı
Levent Ak ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Kantar Forum Kapadokya yetkililerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri