Forum Kapadokya’da ‘Go Kart’ heyecanı

17 Eylül 2012 Pazartesi

2 bin 500 metrekare kapalı alanda yaz-kış 7’den 70’e herkes için tasarlanmış özel araçlarla eğlenerek spor yapmaya olanak sağlayan Forum Kapadokya’nın Altın Go Kart alanı yenilendi

forum-kapadokyada-go-kart-heyecani

Sinema salonları, eğlence mekanları, restoranlar, yerel ve uluslararası markalardan oluşan mağazaları ile her yaştan ziyaretçiyi ağırlayan Forum Kapadokya’nın, -2’nci katında yer alan Altın Go Kart pisti yenilendi.

TOSFED onayı almış pistte, Sodi Markagt2 Hondo motorlu ve Avrupa güvenlik ödülü alan 6 adet yeni araç bulunuyor. Yenilenen Go Kart pistinde çocuk oyun alanları da ekleyen Forum Kapadokya’da 3 adet mini Go Kart pisti de yer alıyor. 

Güvenli bir şekilde spor yapılan Forum Kapadokya Altın Go Kart pistine eklenen scorboard ile sıralamadaki yerinizi ve hız derecenizi görebilir, adrenalin, hız ve yarış keyfini yaşayabilir, arkadaş grubunuzla turnuvalar düzenleyerek hız dünyasına adım atabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri