Forum Kapadokya’da İşte Şimdi Sahne Senin!

04 Temmuz 2013 Perşembe

Ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ile Türkiye’nin sevilen müzik gruplarından maNga’nın yeni yetenekleri keşfe çıktıkları ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi, 5-13 Temmuz günlerinde Forum Kapadokya’da devam ediyor

forum-kapadokyada-iste-simdi-sahne-senin

Forum Kapadokya, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesiyle şarkı söylemeyi sevenleri, sesini duyurmak isteyen yetenekleri ve tüm müzikseverleri, usta müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ve Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga ile buluşturuyor.

Şarkı söylemeyi seven ve sesini duyurmak isteyen yetenekler, Forum Kapadokya’da 5-13 Temmuz günleri arasında kurulacak özel stüdyoda, 9 gün boyunca profesyonel bir tonmayster eşliğinde önceden belirlenmiş şarkıları seslendirecek ve performanslarını kayıt ettirecek. Ardından İskender Paydaş başkanlığındaki jüri bu kayıtlar arasından yapacağı değerlendirmeyle Forum Kapadokya’nın birincisini seçecek.

Yarışmanın birincisi maNga ile sahneye çıkacak
Projenin finali olan 14 Temmuz Pazar günü Forum Kapadokya etkinlik alanına kurulacak özel alanda saat 14.30’da hayranlarıyla buluşacak olan maNga, Forum Kapadokya’nın birincisi olan yeteneği açıklayacak.

Gençlerin sevgilisi maNga ayrıca, Forum Kapadokya Facebook sayfası üzerinden seçilecek 20 hayranıyla bir araya gelerek, keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri