Forum Kapadokyalı kadınlar patchwork yapıyor

04 Ekim 2012 Perşembe

Eğlenceli ve eğitici atölye çalışmaları düzenleyen Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü, 6 Ekim Cumartesi günü basit el dikişi ile patchwork yapım atölyesine ev sahipliği yapıyor

forum-kapadokyali-kadinlar-patchwork-yapiyor

Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü; düzenlediği porselen üzeri vitray yapımı, kurdele nakış yapımı, artık materyalleri dekoratif objeye dönüştürme, örgü, seramik, takı tasarımı, hediye kutusu ve mum yapımı atölyelerinden sonra şimdi de basit el dikişi ile patchwork yapım atölyesine ev sahipliği yapıyor.


Kadınların eğlenirken el becerilerini de geliştirmeyi hedefleyen Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü; her ay düzenlediği eğitici atölyelere Ekim ayında basit el dikişi ile patchwork yapım atölyesini ekliyor. Eğitmenler eşliğinde gerçekleşen atölyede Forum Kapadokya tarafından sağlanan malzemelerle yapılan objeler katılımcılara hediye ediliyor.

Forum Kapadokya’da 6 Ekim Cumartesi günü saat 14.00 ila 18.00 arasında düzenlenecek basit el dikişi ile patchwork yapım atölyesine tüm Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü üyeleri ücretsiz olarak katılabiliyor.

Katılım kakkında:
Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü’ne üye olmayan ve atölyede misafir olmak isteyen katılımcıların, Forum Kapadokya’daki “danışma” noktasına gelerek üyelik formunu doldurmaları yeterli. 2012 yılı boyunca her ayın ilk cumartesi günü yapılacak Kadınlar Kulübü etkinliğinden tüm Kapadokya Kadınlar Kulübü üyeleri faydalanabiliyor.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri