Forum Kayseri, 19 Mayıs’ı kutluyor

16 Mayıs 2013 Perşembe

Forum Kayseri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu sporcularla söyleşiler ve çeşitli spor dallarında gerçekleştirilecek etkinliklerle kutluyor

forum-kayseri-19-mayisi-kutluyor

Kayseri’nin merkezinde ziyaretçilerine alışveriş ve keyif fırsatı sunan Forum Kayseri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, iki gün boyunca devam edecek spor dolu etkinliklerle kutlayacak. Forum Kayseri’de bayram coşkusu 18 Mayıs’ta başlayacak. Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu dört sporcu, Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek söyleşilerde Forum Kayseri ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

Milli sporcular Forum Kayseri’de
Dünya Şampiyonu unvanına sahip ve yurt içinde 10 defa birincilik kazanan Milli Tekvandocu Arzu Tan, 2012 Venezuela İşitme Engelliler Dünya Şampiyonası Pumpse dalında dünya üçüncüsü ve müsabaka dalında Dünya Şampiyonası ikincisi tekvandocu Aslıhan Savan ve 2012 Londra Olimpiyatları paralimpik B1 Futsal Takım Sporcusu Abdullah Sümer’in yanı sıra 1951 yılında ilk kez İstanbul şampiyonu olduktan sonra kariyeri boyunca ulusal ve uluslararası arenada birçok madalya kazanan Kayserili eski Milli Güreşçi Ziya Doğan da söyleşiye katılarak, Forum Kayseri ziyaretçilerine başarı hikayelerini anlatacak.

Judodan satranca, jimnastikten golfe kadar farklı spor dalları Forum Kayseri’de
Forum Kayseri, 19 Mayıs günü bayram coşkusuna yaraşır spor dolu etkinlikler düzenliyor. Forum Kayseri’nin iç ve dış alanlarında gerçekleşecek etkinliklerle ziyaretçiler, okçuluktan masa tenisine, cimnastikten mini voleybola, mini golften judo, tekvando, kick box gibi dövüş sanatlarına ve satrançtan halat çekmeye kadar birçok farklı spor dalını antrenörler eşliğinde deneyimleyebilecekler. Spor etkinlikleri, 12.00-14.00 saatleri arasında Forum Kayseri’nin farklı noktalarında gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri