Forum Kayseri, "Avrupa'nın en iyileri" finalinde

19 Kasım 2013 Salı

Forum Kayseri, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (International Council of Shopping Centers-ICSC) tarafından düzenlenen, sektörün en önemli ve en prestijli ödülü olan ‘Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi’ ödülü için Büyük Alışveriş Merkezleri kategorisinde finale kaldı

forum-kayseri-avrupanin-en-iyileri-finalinde

Kayseri’nin merkezinde ziyaretçilerine alışveriş ve keyif fırsatı sunan Forum Kayseri, mimarisi, konumu, mağaza karması, hizmetleri, pazarlama faaliyetleri, sürdürülebilirlilik ilkesi ile geliştirilen proje yapısı, ziyaretçi ve satış performansı dikkate alınarak değerlendirilen ve sektörün prestij ödülü olarak adlandırılan Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri” ödülleri için finale kalarak önemli bir başarıya imza attı.

Forum Alışveriş Merkezleri’nin yaratıcısı, geliştiricisi ve yöneticisi Multi Development Türkiye CEO’su Hulusi Belgü “Proje geliştirme aşamasından bugüne kadar Kayserililer ile birlikte ülkemizin en değerli şehirlerinden biri olan Kayseri ilimizde Forum Kayseri projesini Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi yapabilmek ve ortaya başarılı bir proje çıkartmak için çok çalıştık. Kayseri’ye değer katacak bir yaşam merkezinin hayalini kurmuş ve o bakış açısıyla tasarlamıştık. Bölge halkının ihtiyaçlarını ve ilgilerini en iyi şekilde analiz ederek bölgeyle bütünleşmiş olmamız, bu başarının temelinde yatan en önemli etken. Forum Kayseri, açılışından bu yana kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen hem yerel hem de ulusal anlamda birçok ödülün sahibi oldu ve önemli başarılara imza attı. Şimdi hedefimiz sektörün en prestijli ödülü olan “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri” ödüllerinde En İyi Alışveriş Merkezi ödülünü kazanmak ve bu çok değerli ödülü Türkiye’ye, Kayseri’ye getirmek” şeklinde konuştu.


Bol ödüllü alışveriş merkezi
Forum Kayseri daha önce de açılış etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği ‘Forum Kayseri Reklam Yıldızlarını Arıyor’ projesiyle ICSC Solal Pazarlama Ödülleri ‘Dijital Medya’ kategorisinde Jüri Özel Ödülü, Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği IPRA tarafından ‘Etkinlik Yönetimi’ kategorisinde Altın Küre Ödülü ve International Business Awards'ta Altın Stevie Ödülü'ne layık görüldü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri