Forum Kayseri sinemaseverleri açık havaya davet ediyor

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Forum Kayseri, 22 Temmuz – 13 Ağustos günleri arasında nostaljik bir atmosferde gerçekleşecek olan açık hava sineması etkinliğine tüm Kayserilileri bekliyor

forum-kayseri-sinemaseverleri-acik-havaya-davet-ediyor

Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin buluşma noktası Forum Kayseri, uzun yıllardır süregelen açık hava sineması geleneğini Kayseri’de canlandırıyor. Yaz akşamlarını nostaljik bir havada geçirmek isteyenler, Forum Kayseri’de buluşuyor.


Forum Kayseri’de 22 Temmuz – 13 Ağustos günleri arasında her Cuma ve Cumartesi akşamı saat 20.30’da başlayacak olan açık hava sinemasında film gösterimleri gerçekleşecek. Tamamen ücretsiz olan etkinlikte seyircilere patlamış mısır ikramı da yapılacak. Eski ve yeni Türk filmlerinden oluşan programda Türk sinemasında iz bırakan birçok film yer alıyor.


Her zaman ziyaretçilerine en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunmayı ilke edinen Forum Kayseri’de gösterilecek filmler ve gösterim tarihleri aşağıdaki gibi olacak:

 

Cuma
Hadi İnşallah // 22 Temmuz                         
Geniş Aile  //  29 Temmuz                    
Düğün Dernek 2 // 05 Ağustos           
Kocan Kadar Konuş // 12 Ağustos

 

 
Cumartesi:

Mavi Boncuk  // 23 Temmuz                           
Neşeli Günler // 30 Temmuz                  
Tosun Paşa // 06 Ağustos                         
Köyden İndim Şehre // 13 Ağustos 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri