Forum Kayseri, suya dikkat çekti

23 Mart 2015 Pazartesi

Forum Kayseri, canlıların en büyük gereksinimi olan suya dikkat çekmek amacıyla 22 Mart Dünya Su Günü'nde, Kayseri Doğa Koleji işbirliğiyle özel bir etkinlik düzenledi

forum-kayseri-suya-dikkat-cekti

Kayseri ve çevre illerde yaşayanların buluşma noktası olan Forum Kayseri, Dünya Su Günü’nü renkli etkinliklerle kutladı.

22 Mart Dünya Su Günü'nde, Kayseri Doğa Koleji işbirliğiyle özel bir etkinliğe imza attı. Öğretmenleri eşliğinde ellerinde boş damacanalarla ritm tutarak ve pankartlar taşıyarak Forum Kayseri’de katları dolaşan öğrenciler, suyun önemi konusunda ziyaretçilerin dikkatini çekmeye çalıştı.

Dünya Su Günü etkinliği, çocukların zemin kat etkinlik meydanında kurulan alanda, müzik öğretmenlerinin suyla ilgili yazdığı şarkıyı söylemeleri ve anaokulu öğrencilerinden oluşan  “Su Dansı” grubunun gösterisiyle devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri