Forum Kayseri’de “İşte Şimdi Sahne Senin”

13 Ağustos 2013 Salı

Müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ile Türkiye’nin sevilen müzik gruplarından maNga’nın yeni yetenekleri keşfe çıktıkları ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi, 16-24 Ağustos günleri arasında Forum Kayseri’de

forum-kayseride-iste-simdi-sahne-senin

Forum Kayseri, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesiyle şarkı söylemeyi sevenleri, sesini duyurmak isteyen yetenekleri ve tüm müzikseverleri sahneye davet ediyor. Şarkı söylemeyi seven ve sesini duyurmak isteyen yetenekler, Forum Kayseri’de 16-24 Ağustos günleri arasında kurulacak özel stüdyoda, 9 gün boyunca profesyonel bir tonmayster eşliğinde önceden belirlenmiş şarkıları seslendirecek ve performanslarını kayıt ettirecek. Ardından jüri başkanı İskender Paydaş, bu kayıtlar arasından yapacağı değerlendirmeyle Forum Kayseri’nin birincisini seçecek.

Projenin finali olan 25 Ağustos Pazar günü, maNga, Forum Kayseri’de hayranlarına konser verecek. Forum Kayseri’nin birincisi olan yetenek, maNga ile birlikte bu konserde sahneye çıkarak binlerce kişinin önünde düet yapma ve yeteneğini tüm Türkiye’ye gösterme fırsatını yakalayacak.

Soruyu bil maNga’yla tanış
Ayrıca maNga, Forum Kayseri’de konser öncesi 10 hayranıyla bir araya gelerek bir sohbet gerçekleştirecek. maNga ile tanışacak isimler arasında olmak için tek yapılması gereken ise Forum Kayseri Facebook sayfasında yer alan maNga hakkındaki 10 soruyu da doğru yanıtlamak. Tüm soruları doğru cevaplayan her 50 kişinin maNga ile tanışma fırsatı yakalayacağı uygulama, 14-22 Ağustos günlerini kapsıyor. maNga ile tanışarak sohbet etme şansını yakalayan 10 kişi, 23 Ağustos Cuma günü Forum Kayseri Facebook sayfasından duyurulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri