Forum Kayseri’de kampanya zamanı

18 Haziran 2014 Çarşamba

Forum Kayseri’nin kazandıran kampanyası Forum Shop, 13 Haziran’da yeniden başladı. Kampanyaya katılacak ziyaretçiler, alışveriş sonrası Forum Shop kartlarına yüklenecek puanlarla birbirinden farklı hediyelerin sahibi olacaklar

forum-kayseride-kampanya-zamani

Kayseri ve çevre illerde yaşayanların buluşma noktası olan Forum Kayseri, alışveriş keyfini ikiye katlayacak Forum Shop Kampanyası’nı, 13 - 27 Haziran tarihleri arasında yeniden gerçekleştiriyor.

Forum Kayseri’de 13 - 27 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak Forum Shop kampanyasında ziyaretçiler, yine yapacakları alışverişlerle puan kazanacak ve bu puanları Forum Shop’ta diledikleri gibi harcayabilecekler.

Forum Kayseri’de alışveriş yapan ziyaretçiler Forum Shop kart alarak  kampanya süresince her 10 TL karşılığı 1 puan kazanacaklar ve puanlarını bu kartlara yükletecekler. Ziyaretçiler, biriken puanlarıyla Forum Shop’ta mobilyadan televizyona, bakım ürünlerinden altın takı setine kadar birçok hediyeden istediklerini anında seçebilecekler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri