Forum Kayseri’de okul alışverişi hem kazançlı hem eğlenceli

08 Eylül 2015 Salı

Tüm ziyaretçilerine ayrıcalıklı alışveriş keyfi yaşatan Forum Kayseri, “Okula Dönüş Kampanyası” ile ziyaretçilerini yine hediye yağmuruna tutuyor

forum-kayseride-okul-alisverisi-hem-kazancli-hem-eglenceli

Ziyaretçilerine her zaman en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunan Forum Kayseri, bu yıl da “Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri” ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişine renk katıyor.

Okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklarla birlikte bir şenlik havasında karşılamaya hazırlanan Forum Kayseri, 12-20 Eylül günleri arasında düzenleyeceği kampanyayla, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerini çantadan kaleme, boyadan cetvele kadar pek çok okul ihtiyacının bulunduğu muhteşem bir okul seti ile ödüllendirecek.


T-REX Dinozorları’da Kayseri’de olacak
Forum Kayseri’nin okula dönüş etkinlikleri bu kadarla sınırlı değil, Kayseri’de ilk kez yapılacak olan T-REX Dinozorların Dans gösterileriyle çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak. Gerçeğine çok benzeyen, yürüyen, gören, duyan, tepki veren, ses çıkartan dinozorlar, 12-13 Eylül ve 19-20 Eylül günlerinde eğlenceli gösterileri ile Forum Kayseri’de olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri