Forum Kayseri’den anlamlı kampanya

25 Mart 2014 Salı

Forum Kayseri’nin, maddi imkanları kısıtlı okullarda eğitim gören çocuklar için başlattığı kitap ve oyuncak toplama kampanyasına ziyaretçiler büyük ilgi göstermeye devam ediyor

forum-kayseriden-anlamli-kampanya

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça söz ettiren, Kayseri ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kayseri, maddi imkanları kısıtlı okullarda eğitim gören çocuklar için gerçekleştirdiği kitap ve oyuncak toplama kampanyasına devam ediyor.

Forum Kayseri Çocuk Kulübü ve Toplum Gönüllüleri Vakfı işbirliğiyle 22 Şubat 2014 Cumartesi günü Forum Kayseri’de gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla “Benim için 5 dakika kitap okur musun?” etkinliği düzenlendi. Özel okuma alanlarının oluşturulduğu etkinlik, ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Forum Kayseri’de 30 Nisan’a kadar kitap ve oyuncak kumbarasına bağış yapılabilecek. 2014 yılı içerisinde düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek kitap ve oyuncak bağışı kampanyasıyla, Kayseri’de farklı okullarda eğitim gören çocuklara destek sağlanması hedefleniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri