Forum Kayseri’nin şanslı çifti tatile çıktı

18 Şubat 2015 Çarşamba

Forum Kayseri ziyaretçileri, Aşk Makinesi ve farklı romantik etkinlikler bu sene unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirme fırsatı yakaladı. Bir hafta boyunca hediye dağıtan Aşk Makinesi ve 14 Şubat’ta sevgilileri tango eşliğinde ağırlayan Aşk Caddesi büyük ilgi gördü

forum-kayserinin-sansli-cifti-tatile-cikti

Açıldığı günden bu yana sunduğu alışveriş ortamı ve keyifli etkinliklerle Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin buluşma noktası haline gelen Forum Kayseri, 7-15 Şubat günleri arasında Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirdiği kampanya ve etkinliklerle tam bir festival havası estirdi.

Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen kampanya dâhilinde Forum Kayseri ziyaretçileri, fatura ve fişlerini ibraz ederek danışmadan aldıkları jetonları kullanarak Aşk Makinesi’nde onları bekleyen çok sayıda hediyenin sahibi oldu. ‘Adam & Eve Otel’de her şey dahil iki gecelik konaklamanın da dahil olduğu onlarca hediye şanslı aşıklarla buluştu.

Aşk Caddesi’nde aşklar tazelendi
Kampanyanın yanı sıra Forum Kayseri’nin bir koridorunda aşkın dansı tango dansçıları ve aşkın resmini çizen ressamın yanı sıra solist ve pandomim sanatçıları Forum Kayseri ziyaretçilerine unutamayacakları bir Sevgililer Günü yaşattı. Aşk Caddesi’nden geçenler aşklarını tazeledi ve o güne özel tasarlanan alanda hatıra fotoğrafı çektirerek bu günü ölümsüzleştirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri