Forum Kayseri’ye bir ödül daha

27 Ağustos 2012 Pazartesi

Forum Kayseri, açılışı öncesinde Facebook üzerinden gerçekleştirdiği “Forum Kayseri Reklam Yıldızlarını Arıyor” projesi ile dünyanın en prestijli uluslararası iş ödüllerinden olan ve bu yıl onuncusu düzenlenen ‘International Business Awards’ta ‘Altın Stevie’ ödülüne layık görüldü

forum-kayseriye-bir-odul-daha

ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde “Dijital Medya” kategorisinde “Jüri Özel Ödülü”nü, halkla ilişkiler sektörünün ‘oscar’ları olarak görülen IPRA Altın Küre Ödülleri’nde  “Etkinlik Yönetimi Altın Küre Ödülü” nü kazanan Forum Kayseri,  bir başarıya daha imza attı. 50’yi aşkın ülkeden 3 bin 200’den fazla katılımcının yarıştığı ‘International Business Awards’ta Facebook üzerinden kendi reklam yıldızlarını seçen Forum Kayseri, ‘Altın Stevie’ ödülüne layık görüldü.

Forum Kayseri, Aralık 2011’deki açılışının öncesinde gerçekleşen “Forum Kayseri Reklam Yıldızlarını Arıyor” projesi kapsamında, reklam yıldızı olmak için başvuru yaparak çekimlere katılan adayların fotoğraflarını facebook.com/forumkayserialisverismerkezi sayfasına  yüklemiş ve en çok beğeni alan fotoğrafların sahibi 11 Kayserili, Forum Kayseri’nin reklamlarında yer alma hakkını elde etmişti.

300 kişilik jüri oylaması sonucu 15 Ağustos’ta açıklanan International Business Awards, 15 Ekim’de Seul Ritz Carlton Otel’de törenle sahiplerini bulacak.

2002’den beri düzenlenen International Business Awards’ta verilen Stevie ödülü, kelime olarak Yunanca “taçlandırmak” anlamına geliyor. Ödülün piramit şeklindeki tasarımı, 1960’larda psikolog Abraham Maslow tarafından geliştirilen ihtiyaçlar piramidinden esinlenildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri