Forum Kayseri’ye prestijli ödül

03 Kasım 2014 Pazartesi

Forum Kayseri, dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden 2014 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) “En İyi Perakende Geliştirme” kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu

forum-kayseriye-prestijli-odul

Forum Kayseri, dünya gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen “Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri”nin (International Property Awards)  Avrupa ülkelerini kapsayan  Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2014 yarışmasında (European Property Awards 2014) ‘En İyi Perakende Geliştirme’ kategorisinde 5 Yıldız alarak büyük ödülü kazandı.

Londra’da düzenlenen törende mimari, gayrimenkul, perakende geliştirme, yapı geliştirme, iç tasarım ve daha bir çok dalda ödül sahiplerini buldu. Forum Kayseri, mimari özellikleri, konsepti, konumu, marka karması, sunduğu hizmetler, sürdürülebilirlik yaklaşımı, ziyaretçi ve satış performansı ile ‘En İyi Perakende Geliştirme’ ödülüne layık görüldü. Avrupa gayrimenkul sektöründe dikkat çeken projelerin yarıştığı organizasyondan ödülle dönen Forum Kayseri uluslararası kabul görmüş ödül logosunu da kullanma hakkını elde etti ve açıldığı 2011 yılından bu yana hem ulusal hem de uluslararası alanda kazandığı başarılara bir yenisini daha ekledi.

Forum Kayseri, kazandığı ‘En İyi Perakende Geliştirme’ ödülü ile Aralık 2014’de yapılacak olan Uluslararası Büyük Final’de (International Grand Finale) dünya çapında büyük projelerle yarışacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri