Forum Kayseri’ye ünlü akımı var

06 Ekim 2015 Salı

Forum Kayseri, Türkiye genelindeki Forum Alışveriş Merkezleri’nde eşzamanlı olarak bu yıl 6’ncısı düzenlenen Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor

forum-kayseriye-unlu-akimi-var

Forum Fashion Week, keyifli sohbetler, indirimler, eğlence ve sürprizlerle dolu Alışveriş Gecesi ile Kayseri’de moda rüzgarı estirecek. Bu yıl altıncısı düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Kayseri’de moda sohbetleri, indirim ve sürprizlerle dolu alışveriş keyfiyle, 9-11 Ekim tarihleri arasında moda fırtınası estirecek.

Çağla Şıkel moda sırlarını paylaşacak

Forum Fashion Week kapsamındaki ilk etkinlik, 10 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’de gerçekleşecek Çağla Şıkel moda ve stil söyleşisi olacak. Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel sezon trendlerini paylaşacak, ayrıca şık giyinmenin püf noktalarını anlatacak.

Özge Ulusoy ve Pascal Nouma, Forum Kayseri podyumunda

Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında Forum Kayseri’de kurulacak podyumda ünlü manken Özge Ulusoy ve Beşiktaş’ın eski efsanevi futbolcusu Pascal Nouma, Forum Kayseri ziyaretçileri için özel bir defile sunacak. Forum Kayseri ziyaretçilerinin ücretsiz olarak izleyeceği etkinlik, 11 Ekim Pazar günü saat 16.00’da gerçekleşecek.

Alışveriş Günü’ndeki indirimler kaçmaz

9-11 Ekim tarihleri arası gerçekleşecek “Alışveriş Günleri” kapsamında birçok markada Forum Fashion Week’e özel indirimler, fırsat ve kampanyalar, Forum Kayseri ziyaretçileriyle buluşacak. Moda ve alışveriş tutkunları, 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunun en moda parçalarına Forum Fashion Week’e özel indirimlerle sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri