Forum Kayseri’yi 23 Nisan coşkusu saracak

19 Nisan 2013 Cuma

Forum Kayseri’nin minik ziyaretçileri, 20-23 Nisan günleri arasında gerçekleşecek etkinliklerle Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tadını doyasıya eğlenerek çıkaracak

forum-kayseriyi-23-nisan-coskusu-saracak

Forum Kayseri’de 23 Nisan coşkusu, 20 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek ve ODTÜ Koleji öğrencilerinin yaptığı eserlerden oluşan resim sergisinin açılışıyla başlayacak. Aynı gün içinde bir de ritim gösterisi gerçekleştirilecek.

Forum Kayseri’nin minik ziyaretçileri, 21 Nisan Pazar günü, ebru tezgâhlarında bu geleneksel sanatın yapılışını izleyecek ve kendi eserlerini yaratabilecek. Ardından Grup ODTÜ öğrencileri, Forum Kayseri ziyaretçilerine özel bir konser verecek.

22 Nisan Pazartesi günü ise Forum Kayseri, ODTÜ Koleji öğrencilerinin bando gösterisine ev sahipliği yapacak.

Forum Kayseri çocukların şen kahkahalarıyla çınlayacak
Forum Kayseri’de bayram coşkusu 23 Nisan Salı günü doruğa çıkacak. Saat 12.00’de bando gösterisiyle başlayacak etkinlikler, Forum Kayseri’nin farklı noktalarında halk dansları, müzik dinletileri ve çeşitli etkinliklerle devam edecek. Gün boyu sürecek gösterilerle Forum Kayseri’nin her köşesini bayram coşkusu ve çocukların neşesi saracak.

Çocuklar ister pilot olacak, ister aya Türk bayrağı dikecek
20-23 Nisan günleri arasında Forum Kayseri’de kurulacak My Forum Green Box Eğlence Stüdyosu’nda ise çocuklar kendilerini farklı maceraların içinde bulacak. Bazen pilot olup bulutların üzerine yükselecek, bazen peri kızıyla dans ederek masal âlemine yolculuk yapacak.

Bayram coşkusunu aya Türk bayrağı dikerek taçlandıracak olan çocuklar, bazen de ninjalarla meyveleri kaçırma yarışı yaparak keyifli saatler yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri