Forum Mersine Las Vegastan Onur Ödülü Geldi

27 Mayıs 2010 Perşembe

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği ICSCnin dünya üzerindeki en iyi alışveriş merkezlerine verdiği En İyinin İyisi Ödülleri kapsamında Türkiyeden 3 AVM ödüle değer bulundu. Forum Mersin ve İstinye Park Onur Ödülünü paylaşırken Meydan AVM Sürdürülebilirlik Ödülünü aldı.

forum-mersine-las-vegastan-onur-odulu-geldi
2009 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği (ICSC) tarafından büyük alışveriş merkezleri kategorisinde Avrupanın en iyisi seçilen Forum Mersin Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu yıl da ISCS tarafından dünyadaki alışveriş merkezlerinin en iyisi ödülleri kapsamında verilen Onur Ödülünün sahibi oldu. Forum Mersin bu ödülü Türkiyeden yarışmaya katılan İstinye Parkın yanı sıra Tokyodaki The Americana at Brand, Kansas Citydeki Power Light District, Şilideki Boulevard del Parque, Filipinlerdeki Greenbelt 5, Manila ve Panamada yer alan Multiplaza Pacific alışveriş merkezleri ile paylaştı.Fransadan Şiliye Taylanddan Avustralyaya yaklaşık 20 farklı ülkeden AVM projesinin çeşitli kategorilerde değerlendirildiği yarışmanın Tasarım ve Geliştirme başlıklı kategorisindeki Yeni Perakende Merkezleri adı altında, Türkiyeden Forum Mersinin dışında İstinye Park ve Meydan AVM de finalist olarak yarışmıştı. Meydan AVM ise Sürdürülebilirlik Ödülüne değer görüldü.AVM projelerinin değerlendirildiği ICSC Best of the Best ödüllerinde dünyanın farklı ülkelerindeki önde gelen AVMleri mimari tasarımları, müşteri hizmetleri ve sürdürülebilirlik projeleri kapsamında değerlendirildi.2009da da Avrupanın En İyisi seçilmiştiKapılarını açtığı 2007 yılı Ekim ayından bu yana yenilikçi ve çevreye uyumlu mimarisi, mağaza karması ve modern yönetim anlayışıyla övgüye değer bulunan Forum Mersin Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Uluslararası Alışveriş Konseyinin (ICSC) 22-24 Nisan 2009da Barcelonada gerçekleştirdiği Avrupa Konferansında 60.000 -80.000 metrekare arasında kiralanabilir alana sahip Büyük Alışveriş Merkezi kategorisinde birinci seçilerek Avrupanın en iyi alışveriş merkezi ilan edilmişti. 2008 yılında da Avrupa gayrimenkul sektörünün en prestijli MAPIC EG Perakende Ödüllerinde Avrupanın en iyi 3 alışveriş merkezi arasında girmişti. Forum MersinAkdeniz Bölgesinin ilk açıkhava alışveriş merkezi olan Forum Mersin, Türkiyenin en büyük limanı ile hızla büyümekte olan Akdeniz sahil kenti Mersinde yer alıyor. 65 bin metrekare alan üzerine kurulu proje, kent merkezinde, merkezden geçen ana ulaşım ağı ve şehri çevreleyen otoyolun kesişme noktasında bulunuyor. Proje konumu itibariyle şehrin her noktasından 20 dakikada kolay bir ulaşım imkanı sunuyor.Akdeniz mimarisinin eşsiz özelliklerini yansıtan Forum Mersin biri açık diğeri kapalı iki bölümden oluşuyor. Forum Mersinde, Migros, Koçtaş gibi markaların yanısıra, ulusal ve uluslararası pek çok markanın yer aldığı mağazalar, sinema salonları, restoranlar, eğlence alanları ve 2000 araç kapasiteli otopark mevcut. Forum Mersin yılda 10 milyon ziyaretçi çekiyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri