Forum Trabzon Balkan türküleriyle coşacak

24 Haziran 2015 Çarşamba

Forum Trabzon, 27 Haziran Cumartesi günü Balkan türkülerinin güçlü sesi Suzan Kardeş’i ağırlamaya hazırlanıyor

forum-trabzon-balkan-turkuleriyle-cosacak

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden Forum Trabzon, ramazanda düzenleyeceği renkli ve keyifli etkinlikler kapsamında, Balkan türkülerinin sevilen sesi Suzan Kardeş’i ağırlayacak.

Bölge halkına keyifli bir ramazan yaşatmak için dolu dolu bir program hazırlayan Forum Trabzon, 27 Haziran Cumartesi günü saat 18.00’de Suzan Kardeş konserine ev sahipliği yapacak. Büyüleyici sesiyle milyonları kendine hayran bırakan Kardeş, en sevilen şarkılarını bu kez Forum Trabzon ziyaretçileri için seslendirecek.

Eski ramazanlar geri gelecek
Forum Trabzon ramazan etkinlikleri kapsamında, her gün misafirlerine ikram edeceği Osmanlı macunu ve şerbetiyle damakları tatlandıracak. Ramazan boyunca iftar saatlerine Fasıl Dinletisi eşlik edecek. Çocuklara özel atölyeler düzenlenirken, 7’den 70’e tüm Trabzonlular Hacivat-Karagöz gösterisiyle geçmişe yolculuğa çıkacak.

11 Ayın Sultanı’nın tadını çıkarmak isteyenler için Forum Trabzon’da düzenlenen etkinlikler 16 Temmuz’a kadar devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri