Forum Trabzon BMW kazandırdı

15 Haziran 2015 Pazartesi

Forum Trabzon’un BMW kampanyasında son model otomobil kazanan talihli ziyaretçi çekilişle belirlendi. Ekranların sevilen yüzlerinden Saba Tümer ve Murat Başoğlu’nun da katıldığı çekiliş sonucunda Nezahat Nurhal adlı ziyaretçi BMW520i’nin sahibi oldu

forum-trabzon-bmw-kazandirdi

Forum Trabzon, bu yaz bir ziyaretçisinin ayağını yerden kesti! Hediye BMW kampanyasının çekilişi, 14 Haziran’da ekranların sevilen isimlerinden Saba Tümer ve Murat Başoğlu’nun sunumuyla yapıldı.

Çekilişin yapılacağı alanı günün erken saatlerinden itibaren doldurmaya başlayan Forum Trabzon ziyaretçileri, çekiliş yaklaştıkça büyük heyecan yaşadı. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılan çekilişle Saba Tümer ve Murat Başoğlu’nun esprili sunumları yaşanılan stresi azalttı.

Tümer ve Başoğlu keyifli sohbetleriyle heyecanı yatıştırırken, yetkililer huzurunda yapılan çekiliş sonucunda son model BMW 520i’in sahibi Nezahat Nurhal adlı ziyaretçi oldu. Murat başoğlu ve Saba Tümer talihli ile telefonla bağlantı kurdular. Talihli önce inanamadı, daha sonra görüşme mutlu ve heyecanlı bir sohbetle devam etti. Şehir dışında olan talihli en kısa sürede Trabzon’a döneceğini ifade etti.

Daha sonra ise yedek talihli çekilişi gerçekleştirildi. Yedek talihli olarak Günce Canbakkal adlı ziyaretçimiz belirlendi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri