Forum Trabzon, Gençlik Koşusu’na davet ediyor

14 Mayıs 2015 Perşembe

Forum Trabzon, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşamak için 18 Mayıs Pazartesi günü Gençlik Koşusu düzenliyor

forum-trabzon-genclik-kosusuna-davet-ediyor

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yüzlerce kişinin katılacağı bir koşu düzenliyor.

18 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00’de Devlet Sahil Yolu Yabancı Diller Yüksek Okulu’nun önünde başlayıp Forum Trabzon girişinde tamamlanacak Gençlik Koşusu, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Forum Trabzon işbirliğinde gerçekleşecek.

1985-2000 arasında doğan gençlere açık olarak düzenlenecek koşuya katılmak isteyenlerin; 17 Mayıs tarihine kadar Forum Trabzon Danışma Masası, Trabzon Gençlik Merkezi (19 Mayıs Spor Salonu arkası), Beşirli Tenis Kortları ve K.T.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü Standı’na başvurarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Yarış sonunda kadın ve erkek kategorilerinde dereceye giren yarışmacılara kupa ve madalyanın yanısıra laptop, tablet, mini tablet, dijital fotoğraf makinesi, MP3 çalar gibi hediyeler verilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri