Forum Trabzon, köy okullarına kütüphane kuruyor

27 Mayıs 2015 Çarşamba

Forum Trabzon, ziyaretçileriyle el ele veriyor ve ihtiyaç sahibi bir köy okuluna kütüphane kuruyor. Kampanya kapsamında 31 Mayıs Pazar günü alışveriş merkezinde sevenleriyle buluşacak olan Keremcem’den imza almak isteyenlerin yanlarında bir kitap getirmesi gerekiyor

forum-trabzon-koy-okullarina-kutuphane-kuruyor

Forum Trabzon, hem Keremcem hayranı ziyaretçilerini hem de kitap kurdu minikleri mutlu edecek bir imza günü için kolları sıvadı.

Forum Trabzon, 31 Mayıs Pazar günü saat 16.30’da gerçekleştireceği imza günü ve mini konserde sahnelerin yakışıklı ve başarılı isimlerinden Keremcem’i sevenleriyle bir araya getirecek.

Hayranı oldukları ünlü sanatçıdan imza almak ve şarkılarını dinlemek isteyen ziyaretçiler, yanlarında getirdikleri birer kitabı kitap kumbarasına bırakacak. Alışveriş merkezinde toplanan kitaplar, kitap kurtlarını mutlu etmek üzere ihtiyaç sahibi bir köy okulunda kütüphaneye dönüşecek.

Multi Turkey bünyesinde Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren Forum Alışveriş Merkezlerinde gerçekleşecek projeye katılan Forum ziyaretçilerinin desteğiyle çok sayıda köy okulu kütüphaneye, yüzlerce çocuk hasret kaldığı kitaplara kavuşacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri