Forum Trabzon’a En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü

08 Mart 2013 Cuma

“KTÜ En’lerini Seçiyor” anketine katılan 3 bin 500 öğrenci, tiyatrodan sinemaya, televizyondan futbola kadar en iyileri ödüllendirdi. Forum Trabzon, üniversiteliler tarafından ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ ödülüne layık görüldü

forum-trabzona-en-iyi-alisveris-merkezi-odulu

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Medyatik Ödül Gecesi’nde tiyatro, sinema, müzik, spor, televizyon ve sanat alanında 2012’nin en iyileri ödüllendirildi.

Forum Trabzon’un destekleriyle gerçekleşen 4’üncü Medyatik Ödül Gecesi öncesi ünlü isimler, KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü yönetim ekibi ve Forum Trabzon yönetim ekibi Süleyman Restoran’da bir araya geldi.

Keyifli yemeğin ardından KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ödül gecesine geçen konuklar, KTÜ öğrencilerinin heyecanını ve ödül alanların mutluluğuna tanıklık etti. Sadece Trabzon’un değil tüm Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum Trabzon, 3 bin 500 öğrencinin kullandığı oylarla En İyi Alışveriş Merkezi ödülüne layık görüldü.

Gecede ayrıca Kadir İnanır ‘Yeşilçam’ın Unutulmaz Erkek Oyuncusu’, Türkan Şoray ‘Yeşilçam’ın Unutulmaz Kadın Oyuncusu’, Gupse Özay ‘En İyi Kadın Oyuncu’, Tolga Zengin En İyi Futbolcu, Hayko Cepkin En İyi Rock Sanatçısı ödülünü aldı.

‘Tiyatronun Duayeni’ ödülünü alan Haldun Dormen, ödül töreni öncesinde Forum Trabzon’da Trabzonlularla buluştu. Trabzonlular, Haldun Dormen ile tanışma fırsatı buldukları imza törenine büyük ilgi gösterdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri