Forum Trabzon’a ünlü yağmuru

25 Eylül 2014 Perşembe

Forum Trabzon, Türkiye genelinde bu yıl 5’incisi düzenlenen Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Forum Fashion Week, ünlülerin katıldığı defileler ve sohbetlere, indirimle dopdolu Alışveriş Gecesi’ne ve sürpriz bir çekiliş kampanyasına sahne olacak

forum-trabzona-unlu-yagmuru

Bu yıl 5’inci kez düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Trabzon’da özel defileler, ünlü isimlerin katılacağı moda sohbetleri, sürpriz çekiliş kampanyası ve indirimlerle dopdolu alışveriş keyfiyle, 26-28 Eylül günleri arasında moda fırtınası estirecek.

Çağla Şıkel modayı konuşacak
Forum Trabzon’da 27 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da Çağla Şıkel, moda takipçileriyle buluşacak. Ünlü manken konuklarla modada yeni trendler hakkında söyleşecek, 2014-2015 Sonbahar-Kış modasına dair ipuçları verecek.

Cumartesi akşamı 18.00-22.00 saatleri arasında düzenlenecek ‘Alışveriş Gecesi’nde dünya ve Türkiye’den önde gelen markalar, özel indirimlerle Forum Trabzon ziyaretçilerinin alışveriş keyfini ikiye katlayacak.

Özlem Yıldız’dan özel defile
Forum Fashion Week’in ikinci gününde ise 28 Eylül Pazar günü saat 16.00’da Sema Şimşek, Ali Tank, Burak Gacamer, Begüm Yılmaz ve Beril Kayar gibi başarılı mankenlerin katılacağı özel bir defile gerçekleştirilecek. Defilenin dikkat çeken ismi ünlü sunucu Özlem Yıldız ve oğlu Demir, ilk kez birlikte yürüyecekleri podyumda tüm hünerlerini Forum Trabzon ziyaretçileri için sergileyecek. Ünlü model Carlos Martin Gonzalez’in de katılacağı defilede 2014’e ait kreasyonlar ve 2015 modasına değinen tasarımlar sergilenecek.

Tırnaklara renk geliyor
Forum Trabzon, Forum Fashion Week boyunca özellikle kadınların büyük ilgisini çekecek bir etkinliğe sahne olacak. Her iki gün de dileyen ziyaretçilerin tırnaklarına ücretsiz olarak tırnak süslemesi (nail-art) yapılacak.

Forum Fashion Week Paris’e götürüyor
Forum Trabzon, Forum Fashion Week ile moda fırtınası estirirken, çekiliş kampanyasıyla bir şanslı çifte de Avrupa’nın moda başkenti Paris’e seyahat hediye edecek. 22 Eylül-12 Ekim günlerinde Forum Trabzon’da toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, çekiliş sonunda eşi ya da bir arkadaşıyla birlikte Paris’e seyahat fırsatı yakalayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri