Forum Trabzon’da Anneler Günü dolu dolu kutlandı

14 Mayıs 2013 Salı

Forum Trabzon, Anneler Günü’nü eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli ‘Anne Eli Değmiş Kurabiye’ yarışmasıyla kutladı

forum-trabzonda-anneler-gunu-dolu-dolu-kutlandi

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum Trabzon, Anneler Günü’ne özel mis gibi anne kurabiyesi kokulu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Trabzon’un dünyaca meşhur tereyağını, ununu, yemeklere kendine has lezzet katan suyunu birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli kurabiyelerini pişiren Trabzonlu anneler, hem maharetlerini yarıştırdılar hem de keyifli saatler yaşadılar.

12 Mayıs Pazar günü gerçekleşen finalde, 10 Mayıs’a kadar Forum Trabzon web sayfasına girerek, iletişim bölümüne   (www.forumtrabzon.com/iletisim/)  ve  info@forumtrabzon.com  adresine gönderilen veya Forum Trabzon AVM Danışma masasına  bırakılan kurabiye tarifleri arasından ünlü yemek yazarı Ayşe Tüter’in seçtiği 20 tarifin sahibi davet edildi.

Final günü, seçilen 20 başarılı tarifin sahiblerinden 13 kişi yarışmaya kurabiyeleri ile katıldılar. Kurabiyeler, TV programlarının vazgeçilmez aşçısı, ünlü yemek yazarı Ayşe Tüter’in başkanlığını yaptığı jüri tarafından değerlendirildi.  Jüride  Taka  Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Harun Yavruoğlu, Kuzey Ekspres gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatma Yavuz, Zorlu Grand Hotel Executive Şefi- Ali Ayaz ve Hotel Büyük Sümela  Pasta Şefi Nurettin Altun  yer aldı. Jüri, ilk 3 yarışmacıyı belirlemekte güçlük çekti.  Değerlendirme sonucu; Sevda Bayraktar 1., Fulya Kurtoğlu 2. , Ayşe Özbalikçı ise 3. oldu.

Bu keyifli final gününde ayrıca küçük bir de yarışma düzenlendi. Bu yarışmanın değerlendirmesini ise etkinliğe katılan izleyiciler yaptı. Verilen malzemelerle en lezzetli  kurabiyeyi  yapan  3 anne  sürpriz hediyeler kazandılar. Bu yarışmada ise Sibel Kul 1. , Sevda Yazıcı 2. , Bahar Olgun 3. oldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri