Forum Trabzon’da çekilişe rekor katılım

11 Nisan 2014 Cuma

Forum Trabzon’un, 3 ziyaretçisine, muhteşem birer 2013 model Mini Cooper kazanma şansı sunduğu kampanyada, ziyaretçiler şimdiden 100 binin üzerinde çekiliş hakkı elde etti. 11 Mayıs’ta sona erecek kampanya, Forum Trabzon tarihine rekor katılımla geçmeye aday

forum-trabzonda-cekilise-rekor-katilim

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon’un, 3 şanslı ziyaretçisine birer Mini Cooper hediye edeceği kampanya tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen araç kampanyasının 5’inci haftasında ziyaretçiler, 100 binin üzerinde çekiliş hakkı kazanırken, Forum Trabzon tarihinde şimdiden bir rekora imza atıldı.

Forum Trabzon Pazarlama Müdürü Esma Sezeroğlu, alışveriş merkezinin her geçen yıl büyümesine paralel olarak gerçekleştirdikleri kampanyalara ilginin sürekli arttığını, bunun da hedeflerini daha yüksek seviyelere taşıdığını dile getirdi.

Daha çok alışveriş, daha çok kazanma şansı
Forum Trabzon’da toplam 100 TL ve katlarında alışveriş yaparak çekilişe katılan 3 şanslı ziyaretçi, 3 adet 2013 Model SU31 Mini Cooper’dan birini kazanacak. Kampanyaya katılmak isteyenlerin 11 Mayıs’a kadar 100 TL ve katlarındaki alışveriş fişiyle birlikte kampanya standına gelerek şifre almaları gerekiyor. Şifreyi, ad, soyadı ve adres bilgileriyle birlikte 5899’a kısa mesaj göndererek ya da Forum Trabzon Facebook sayfasındaki ilgili alanı doldurarak kayıt işlemini tamamlayanlar, heyecanla çekiliş gününü bekliyor.

Enerjik ve rengarenk 3 Mini Cooper’ı kazanacak talihli isimler, 17 Mayıs Cumartesi günü yapılacak çekilişle belli olacak ve otomobillerine kavuşacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri