Forum Trabzon’da fidanlar toprakla buluştu

25 Kasım 2014 Salı

Forum Trabzon’un bir hatıra ormanı kurmak amacıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk fidanlar, Vakfıkebir Yalı Köyü Sahili’nde gerçekleşen törenle toprağa dikildi

forum-trabzonda-fidanlar-toprakla-bulustu

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. 

Forum Trabzon ile sosyal sorumluluk projeleri platformu Par-life Üniçek’in (Par-Life Organizasyon ve Üniversitem Çevre Koruma Platformu) işbirliğiyle geçtiğimiz aylarda alışveriş merkezinde açılan stantta satılan fidanlar, Vakfıkebir Yalı Köyü Sahili’nde yağmur altında gerçekleşen  törenle toprağa kavuştu. Böylece Forum Trabzon Hatıra Ormanı için ilk adımlar atılmış oldu.

Törene aralarında Vakfıkebir Belediye Başkanı Sn. Muhammet Balta ve Forum Trabzon yönetiminin de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Forum Trabzon ziyaretçileri de kampanyaya destek verdi
Forum Trabzon AVM Müdürü Erdinç Bulut, “Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için hepimizin atacağı anlamlı adımlar var. Biz de Forum Trabzon adına bir hatıra ormanı oluşturarak, kentimizin ve dünyanın yeşiline sahip çıktığımızı göstermek istedik. Forum Trabzon ziyaretçileri de alışveriş merkezimizde açılan stanttan fidan satın alarak doğaya ve yeşile sahip çıkılan bu kampanyaya katkı sağladılar. Bu projenin hayata geçmesini sağlayan ve destek veren herkese sonsuz teşekkür ederiz” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri