Forum Trabzon’da ‘İşte Şimdi Sahne Senin’

07 Haziran 2013 Cuma

Ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ile Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga’nın yeni yetenekleri keşfe çıktıkları ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi 7 – 15 Haziran günleri arasında Forum Trabzon’da başlıyor

forum-trabzonda-iste-simdi-sahne-senin

Forum Trabzon, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesiyle şarkı söylemeyi sevenleri, sesini duyurmak isteyen yetenekleri ve tüm müzikseverleri, usta müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ve Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga ile buluşturuyor.

Şarkı söylemeyi seven ve sesini duyurmak isteyen yetenekler, Forum Trabzon’da 7 – 15 Haziran günleri arasında kurulacak özel stüdyoda, 9 gün boyunca profesyonel bir tonmayster eşliğinde önceden belirlenmiş şarkıları seslendirecek ve performanslarını kayıt ettirecek. Ardından jüri başkanı İskender Paydaş bu kayıtlar arasından yapacağı değerlendirmeyle Forum Trabzon’un birincisini seçecek.

Yarışmanın birincisi maNga ile düet yapacak
Projenin finali olan 16 Haziran Pazar günü maNga Forum Trabzon’da hayranlarına konser verecek. Forum Trabzon, 7 – 15 Haziran günleri arasında tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçilerine mAnga konseri için iki kişilik davetiye hediye edecek. 

Forum Trabzon’un birincisi olan yetenek, Türkiye’nin en sevilen gruplarından maNga ile birlikte bu konserde sahneye çıkarak binlerce kişinin önünde düet yapma ve yeteneğini tüm Türkiye’ye gösterme fırsatı yakalayacak.

Gençlerin sevgilisi maNga ayrıca, konser öncesi Forum Trabzon Facebook sayfası üzerinden seçilecek 10 hayranıyla bir araya gelerek, keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Forum Trabzon’un Facebook uygulaması aynı zamanda 250 şanslı kişiye, çift kişilik maNga konser bileti kazandıracak. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri