Forum Trabzon’dan gazetecilere yemek

14 Ocak 2013 Pazartesi

Forum Trabzon, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilere yemek düzenledi

forum-trabzondan-gazetecilere-yemek

Forum Trabzon Genel Müdürü Erdinç Bulut’un ev sahipliğinde 10 Ocak Perşembe günü saat 19.00’da Süleyman Restoran’da düzenlenen yemeğe gazeteciler yoğun ilgi gösterdi. Yemekte 2012 yılını değerlendiren Erdinç Bulut; “Hepimizin ortak amacı, toplumsal gelişime destek vermek ve toplumun tüm birimlerinin ileri gelişmişlik düzeyine ulaşması için sahip olduğumuz roller çerçevesinde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek. Forum Trabzon olarak, bizler de modern alışveriş anlayışını yaygınlaştırmak, hayata geçirdiğimiz etkinliklerle sosyal yaşamın etkileşim içinde olmasını ve bu şekilde zenginleşmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Forum Trabzon olarak 2012 yılında gerçekleştirdiğimiz etkili projelerle yine ziyaretçilerimize kaliteli zaman geçirtmeye devam ettik. Yediden yetmişe tüm ziyaretçilerimizin katılım sağlayabildiği etkinlik ve kampanyalarımızla eğlence ve kazançlı alışveriş imkanlarımız geçen yıllarda olduğu gibi 2012’de de devam etti. 2012 yılının en öne çıkan projelerinden biri hiç şüphesiz ‘Figo Seni Seçsin Hayallerin Gerçek Olsun’ projesi oldu. Forum Trabzon’un birincisi genç yetenek Eren Güney Luis Figo ve Edgar Davids ile gösteri maçı yapıp, Inter-Milan kampına katıldı. Yine dünyada bir ilki hayata geçirdik. Asuman Krause’nin sunumuyla ekranların en eğlenceli yarışması Wipeout’u Forum Trabzon’a getirdik. Yarışmanın birincisi ise 1000 TL’lik hediye çekinin sahibi oldu.

2012’nin bir diğer özel projesi ise Forum Fashion Week oldu. Bu yıl ilk kez Forum Fashion Week, Türkiye’deki tüm Forum alışveriş merkezlerinde eş zamanlı olarak yapıldı ve ülke çapında gerçek bir moda etkinliğine imza atıldı. Forum Fashion Week kapsamında ünlü modeller ce Gürsel, Şenay Akay, Irmak Atuk ve Serkan Tan yeni sezon koleksiyonlarını muhteşem bir defile ile Trabzonluların beğenisine sunarken; moda tasarımcısı ve Bugün Ne Giysem programının moda avcısı Ivana Sert, Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluştu. Etkinlik kapsamında ünlü astrolog Yasemin Boran burçların modaya olan etkisini ziyaretçilerimizle paylaştı.

Mart ayında Ticaret odasının mülkiyetinde olan ‘Trabzon’dan tarihi eserler’ sergisine katkıda bulunarak ilk kez bu değerli eserleri sergiledik. Yine Mart ayında şehrimizin dünya çapındaki sanatçısı ‘Sanem Kalfa’ ile Caz konseri yaptık ve gelirini ‘Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışladık.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Winx Perileri’ni çocuklarla buluşturduk. 29 Ekim’de ise Trabzon Filarmoni orkestrası ile gerçekleştirdiğimiz Cumhuriyet konseri ile sanatı ve sanatçıyı destekledik. Moskova’nın Şifresi Temel filmi galasına ev sahipliği yaparak tüm film ekibini ve Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Trabzonsporlu futbolcuları ağırladık. Ece Vahapoğlu, Öykü Gürman, Pascal Nouma, Sunay Akın, Volkan Konak ve Türkan Şoray’ı Trabzonlularla bir araya getirdik.

Ticari kampanyalarımızla da ziyaretçilerimize kazançlı bir yıl yaşattık. Bu yılın büyük çekilişi ise hala devam ediyor. 7 Aralık 2012-10 Şubat 2013 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ve çekilişe katılan herkes 2012 model Mercedes-Benz SLK 200 Passion kazanma şansı yakalayacak. 14 Şubat’ta Alp Kırşan’ın sunumuyla büyük bir çekiliş yapacağız.

2013 yılı itibariyle farklı tarihlerde sürprizlerle dolu anında kazandıran kampanyalarımıza, sosyal sorumluluk projelerimize, kültür ve sanat etkinliklerimizle Trabzon’a ve bölgeye değer katmaya devam edeceğiz” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri