Forum Trabzon’un konuğu Temel Reis

22 Ocak 2016 Cuma

Forum Trabzon Temel Reis’i çocuklarla buluşturmaya hazırlanıyor. Ispanak yiyerek güçlenen; yardımseverlik, arkadaşlık ve doğruluk konusunda çocuklara önemli dersler veren Temel Reis, 27 Ocak – 5 Şubat günleri arasında Forum Trabzon’a gelen çocuklar ile maceradan maceraya koşacak

forum-trabzonun-konugu-temel-reis

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum Trabzon sömestr tatilinde Temel Reis ve arkadaşlarını minik ziyaretçileri ile bir araya getirmeye hazırlanıyor. 27 Ocak – 5 Şubat günleri arasında Trabzon’da ilk defa gerçekleşecek etkinlikte; Temel Reis, Safinaz ve Kabasakal her gün 13.00 – 19.00 saatleri arasında çocuklar ile bir araya gelecek.


Animasyon ve güç oyunları
Etkinlik süresince birbirinden farklı oyunlar ve atölye çalışmaları ile eğlenceli saatler geçirecek olan minikler; Temel Reis Güç Oyunu’nda çocuklar belirlenen ıspanak noktalarına çekiçle vurarak, güç çizgisini yükseltmeyi hedeflerken, Dümen Oyunu’nda dümen görselli çarkları doğru yerlere yerleştirerek, mekanizmayı çalıştırmayı deneyecek. Çocuklar birbirinden eğlenceli bu oyunlar ile hem el-göz koordinasyonlarını arttıracaklar hem de el becerilerini geliştirecek.


Çocuklara Temel Reis dövmesi
Etkinlik katılım gösteren ziyaretçiler için çocukların kollarına Temel Reis çapa dövmesi de geçici parlak simler ile yapılacak. Aşk Tüneli adı verilen tünelden geçerken, çocukların dövmeleri ultraviyole ışıkta parlayacak. Çocukları hem şaşırtacak hem de eğlendirecek etkinliklerin yanı sıra, Temel Reis ile atölye çalışmaları, Temel Reis, Safinaz ve Kabasakal ile fotoğraf çekimleri ile birlikte çocuklar Temel Reis’in büyüleyici dünyasında kendilerini kaybedecek.


Sömestr dönemi boyunca devam edecek Temel Reis etkinliğine katılmak için yapılması gereken tek şey etkinlik alanına giderek kayıt yaptırmak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri