Fotoğrafa dair her şey Forum Çamlık’ta

06 Eylül 2012 Perşembe

Fotoğraf sanatçısı Murat Gür ve Nevzat Çakır Forum Çamlık ve Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD) tarafından düzenlenen 2’nci Forum Çamlık Denizli Fotoğraf Buluşması kapsamında 8 Eylül Cumartesi günü Denizlilerle buluşacak

fotografa-dair-her-sey-forum-camlikta

Forum Çamlık’ta 7, 8 ve 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ‘2’nci Forum Çamlık Denizli Fotoğraf Buluşması’, Türkiye’deki önemli fotoğraf sanatçıları ile workshop düzenliyor. Denizlili amatör fotoğrafçıların kendilerini yeniden keşfetme yolunda önemli bir adım atacağı bu workshop’ta Murat Gür ve Nevzat Çakır, Forum Çamlık ziyaretçilerine fotoğraf sanatının inceliklerini sunacak.

Ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül alan fotoğrafçı Nevzat Çakır, 42 yıllık fotoğraf hayatında kazandığı deneyimleri, teknik detayları Forum Çamlık’ın fotoğraf meraklısı ziyaretçileri ile paylaşacak. Cumartesi günü saat 20.00’de başlayacak workshop’a tüm Denizliler davetli.

Fotoğraf maratonu özelliği taşıyan bu buluşmaya paralel olarak Forum Çamlık’ta,‘Çin Kültürü Fotoğraf Sergisi de ziyaretçilere açık olacak. Çinli imparatorların ‘Yasak Şehri’ ve ülkenin kültürünü anlatan çeşitli bölgelerin de yer aldığı kırk adet fotoğraf Forum Çamlık’ta yer alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri