Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı başladı

15 Ekim 2015 Perşembe

“Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”, kapılarını 13’üncü kez CNR Expo Center’da açtı

franchising-ve-markali-bayilik-fuari-basladi

CNR Fuar Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşmaya başlayan “Bayim Olur Musun- Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”, 3 gün boyunca franchise ve bayilik vererek büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markaları bir araya getirecek.

CNR Fuar Merkezi’nde bugün (15 Ekim) başlayan fuarın açılışında konuşan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr.Gökhan Taş,  franchising sisteminin gayrimenkul alanında da giderek önem kazandığını belirterek, “Amacımız, girişimcilerin küçük sermayelerle büyük işletmeler kurmalarını sağlamak.” dedi.

Bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen fuarın açılış töreninde konuşan Gökhan Taş,  Avrupa'nın en büyük franchise etkinliği olan bu fuarın iki yıldır ana sponsorluğunu yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Taş: “Coldwell Banker’ın faaliyet gösterdiği gayrimenkul alanında da ülkemizde son yirmi yılda, gayrimenkul şirketleri kurumsallaşarak franchising sistemi şeklinde gelişmiş, marka bilincine sahip yatırımcılar ile sektör bugünkü seviyesine ulaşmıştır.” dedi.


Franchise için neden gayrimenkul sektörü tercih edilmeli?
Gayrimenkul sektöründe franchise sisteminin önemine değinen Gökhan Taş, gayrimenkul sektörünün her yıl büyüyen bir sektör olduğunu,  stok, personel ve cari hesap gibi önemli maliyet kalemlerinin,  alacak büyük risklerin bulunmadığını vurguladı. Taş, “Diğer sektörlerde çalışanlar, maliyettir, gayrimenkul sektöründe çalışanlar ise kardır.” dedi.


“Amacımız, girişimcilere az sermayeyle çok para kazandırmak”
Franchise'ın kendi işini yapmanın en kolay ve hızlı yollarından biri olduğunu anlatan Taş, “Sadece iş sahibi olmuyorsunuz. Kendi geleceğinizle birlikte belki çocuklarınızın, torunlarınızın geleceğini oluşturuyorsunuz. Ben de yıllar önce bir tıp doktoru olarak bu fuara geldiğimde ben de bir franchise ofisi alarak bu işe başladım.  Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık firması Coldwell Banker Türkiye olarak 2 yılda 18 şehirde 84 ofise ve 804 emlak danışmanı sayısına ulaştık. Coldwell Banker olarak amacımız; girişimcilerin küçük paralarla büyük karlar elde etmelerini sağlamak.” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri