Fransız spor perakende zinciri Türkiye'de

07 Nisan 2010 Çarşamba

Ünlü Fransız perakende zinciri Decathlon, spor tutkusunu yaşatmak ve yaymak için İstanbul ve Ankara'da mağaza açıyor

fransiz-spor-perakende-zinciri-turkiyede

Decathlon, 60 farklı spor dalında amatörden profesyonele, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun 35 bin ürünü ile spor tutkusunu yaymaya geliyor. Decathlon'un 2 bin 600 metrekarelik Ankara mağazası Nisan ayında, 5 bin 500 metrekarelik İstanbul mağazası da 19 Mayıs'ta açılacak.

Avrupa'nın ünlü spor perakende zinciri Decathlon'un 5 bin 500 metrekarelik İstanbul mağazası, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda Forum İstanbul'da açılıyor. 1976 yılında Fransa'nın Lille şehrinde kurulan Decathlon'un 14 ülkede toplam 461 mağazası bulunuyor. Trekking'den fitness'a, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar 60 farklı spor dalında kimisi dünyaca ödüllü 35 bin ürüne sahip olan spor perakende devi Decathlon'un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor olması.

Dünya çapında ünlü dev markaları da barındıran Decathlon'un ayrıca kendisine ait, teknoloji, fonksiyonellik ve uygun fiyatı esas alan 17 özel tutku markası bulunmakta. Dünyanın farklı noktalarında özel Decathlon kamplarında geliştirilen ve başka hiçbir yerde bulunamayacak son derece yaratıcı ve yenilikçi kaliteli spor ekipmanlarından oluşan bu dünyaca ödüllü markalar, yüksek kalite/düşük fiyat oranı ile spor tutkusunu Türkiye'de de çocuktan yetişkine herkese yaymaya geliyor. Her kullanıcıya ve her ihtiyaca uygun standart spor ekipmalarının yanı sıra kendi kendine 2 saniyede kurulabilen kamp çadırları, masaya ihtiyaç olmadan dilediğiniz yerde masa tenisi oynamanıza fırsat veren ödüllü tasarım Rollnet, kayak sırasında çıkarmadan içine ulaşabileceğiniz sırt çantası, suya dayanıklı kibrit, yatağınızdaymış gibi hissedeceğiniz entegre şilteli uyku tulumu, evde kullanıma uygun donanımlı pilates/fitness aleti ve daha birçok özel ürün de yalnızca Decathlon'da olacak.

Decathlon'un Türkiye'deki ilk mağazaları Nisan ayında Ankara Kent Park Alışveriş Merkezi'nde, Mayıs ayında da İstanbul Forum Alışveriş Merkezi'nde açılacak. Ankara'da 2 bin 600 metrekare, İstanbul'da ise 5 bin 500 metrekarelik alanda hizmet verecek olan Decathlon, ürünler ve spor dalları hakkında geniş bilgi sahibi olan uzman satış personeliyle müşterilerine spor ile ilgili her tür konuda danışmanlık desteği de sunacak. 

Decathlon, Ankara'da 800, İstanbul'da ise bin metrekarelik açık etkinlik alanlarında yıl boyunca çocuklar, aileler ve yetişkinler olmak üzere tüm sporseverlere yönelik sayısız spor etkinliği düzenleyecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri