Fresh'n Soft'tan bebeklere özel premium serisi

05 Temmuz 2010 Pazartesi

Bebekler için pratik ve hijyenik çözümler sunan Fresh'n Soft, ürün yelpazesine aldığı Fresh'n Soft Premium adlı özel seri ile bebeklerin hassas cildine gereken özeni gösteriyor

freshn-softtan-bebeklere-ozel-premium-serisi

Islak mendil sektörünün öncülerinden Freshn Soft, 0-6 ay arası bebeklere önerilen Fresh'n Soft Yenidoğan ile cildi korunan bebeklere 6 aydan sonrası için de kalın, yumuşak dokulu özel bir seri geliştirdi. Sensitive, Kremli ve Losyonlu olarak geliştirilen Fresh'n Soft Premium serisi ile bebeklerin hassas cildine özel çözümler sunuluyor.

Fresh'n Soft Premium serisi Pro-Vitamin B5 katkılı özel içeriği sayesinde düzenli kullanıldığında pişik oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilen bu ürünler alerjik reaksiyonlara karşı boya maddesi ve alkol içermiyor. Parfüm içermeyen zeytinyağlı formüllü Fresh'n Soft Premium Sensitive, yeni doğmuş ve alerjik reaksiyon göstermeye eğilimli hassas ciltli bebeklerin temizliği için özel tasarlandı.

Kalın, yumuşak dokusu sayesinde bebeklerin cildini temizlerken, içerisindeki zeytinyağı ile nemlenmesine ve beslenmesine de yardımcı oluyor. Fresh'n Soft Premium Kremli ıslak temizlik havlusu, bebeklerin cildini temizlerken, içeriğindeki süt özü ve krem sayesinde bebeğin cildini besliyor ve nemlendiriyor. Kalın, yumuşak dokulu Fresh'n Soft Premium Kremli formülündeki bal özü bebeğin cildinin esnekliğini artırıyor.

Premium serinin bir diğer ürünü olan Fresh'n Soft Premium Losyonlu ıslak temizlik havlusu ise özel formülü kalın ve yumuşak dokusu sayesinde bebeğin hassas cildini özenle temizliyor. Formülündeki losyon ve Pro-Vitamin B5 bebeğin cildini nemlendiriyor ve kurumasını önlemeye yardımcı oluyor. Nemlendirici özelliğe sahip hindistan cevizi sütü cildi yumuşatıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri