Fresh’n Soft’tan pişik önleyici havlu

12 Ekim 2012 Cuma

Türkiye’de Pişik Önleyici Etkiye Sahip İlk Islak Bebek Havlusu, Türkiye’nin yenilikçi ve araştırmacı markası Fresh’n Soft tarafından üretildi

freshn-softtan-pisik-onleyici-havlu

Bebek cildi yetişkinlerin cildine göre daha hassas bir yapıdadır. Bebek derisinin ince ve narin olması, bebeğin birçok enfeksiyona maruz kalmasına sebep olur. Pişikte bunlardan bir tanesidir. Pişik, bebek bezinin sıkça değiştirilmemesi veya bebeğin cildinin idrar, dışkı kalıntılarının iyi temizlememesinden dolayı zedelenme şeklinde oluşur.

Türkiye’de Pişik Önleyici Etkiye Sahip İlk Islak Bebek Havlusu yakın zamanda Türkiye’nin yenilikçi ve araştırmacı markası Fresh’n Soft tarafından üretildi. Tek pakette çift etki sağlayan, Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu raflarda yerini aldığı ilk günden itibaren annelerin yanında taşıdığı bir yardımcı haline geldi.

Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu pişik oluşmuş cildin hızla normale dönmesine yardımcı olur. Pişik oluşumunu engellemek için bebeğinizin altını değiştirirken, kirli bezi çıkarıp yeni bezi bağlamadan önce tek yapmanız gereken Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu’nu kullanmak. Sık kaka yapılan yeni doğan döneminde ve ek gıdaya başlanıldıktan sonra çok sık rastlanan pişik sorununa karşı Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu hem temizleyip, hem de pişiği önlemeye yardımcı oluyor.

Garantili formülüyle Türkiye’de bir ilk
Uzun araştırmalar sonucu Ar-Ge çalışmaları 2,5 yılda tamamlanan ürünün etkinlik testi için dünyada saygın bir yerde bulunan ünlü Alman Dermatest’te yapılarak garantilendi. Pişiğe karşı Alman Dermatest Laboratuarı’nda pişik oluşmuş bebekler üzerinde yapılan etkinlik testinde, katılımcıların yüzde 95’i ürünün pişiği önlediğini belirtti ve ürünün formülü onaylandı.

pH değeri itibarıyla bebek cildine uygun olarak üretilen Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlu Yenidoğan bebek bakımında da güvenle kullanılabilecek formüle sahip. Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlu; Paraben, Alkol, Parfüm ve Boya Maddesi içermez. Bebeğinizin hassas cildine uygun, dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilip onaylandı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri