Fuat Güner Next Level’de eylül ayına damga vurdu

21 Eylül 2015 Pazartesi

Sevilen sanatçı Fuat Güner, JoyTurk Akustik Konserleri kapsamında Next Level’da sahne aldı

fuat-guner-next-levelde-eylul-ayina-damga-vurdu

Türkiye’nin en sevilen gruplarından MFÖ’nün sevilen yorumcusu Fuat Güner, 19 Eylül Cumartesi akşamı Next Level Podyum’da sevenleri ile buluştu. JoyTurk Akustik Konserleri’nin ikincisini gerçekleştiren Güner, en sevilen şarkılarının akustik yorumu ile izleyenleri müziğe doyurdu.

Dillerden düşmeyen “Sakın Gelme” şarkısı ile Ankaralılara Merhaba diyen Güner, sevilen parçalarını dinleyicileri ile birlikte söyledi. “Mecburen” şarkısı ile coşkuyu zirveye taşıyan ünlü sanatçıyı dinlemeye gelenler hep birlikte eşlik etti. Ankaralı müzikseverlerin kaliteli bir dinleyici olduğunu vurgulayan Fuat Güner, nostaljik parçalarını da seslendirdi. Sting’den Simply Red’e özel bir repertuardan seçtiği şarkıları seslendiren usta yorumcu, unutulmaz bir gece yaşattı.

Next Level’da ücretsiz olarak gerçekleşen JoyTurk Akustik performansları 3 Ekim’de Gripin ve 9 Ekim’de Şevval Sam konserleri ile devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri