Futbolun en farklı hali ANKAmall’da olacak

01 Haziran 2016 Çarşamba

Yeniliklerin öncüsü ANKAmall bu kez sıra dışı etkinliklere ev sahipliği yapıyor

futbolun-en-farkli-hali-ankamallda-olacak

4 – 5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte Almanya’dan gelen akrobat futbolcular alışveriş merkezinin girişinde dikey olarak konumlandırılmış futbol sahasında Ankaralılara farklı bir futbol şöleni yaşatacak. Günde 3’er defa 15.00, 17.00 ve 20.30 saatlerinde yapılacak olan etkinlik, ANKAmall ziyaretçilerine unutulmaz dakikalar yaşatacak.


Ekstrem sporseverlerin yeni gözdesi House Running de ANKAmall’da
Dikey futbol gösterilerinin yanı sıra etkinlik alanına bir de dikey yürüme platformu konumlandırılacak. Dileyen ziyaretçiler 15 metre yüksekliğinde olan bu platformda yürüyerek heyecan dolu anlar yaşayabilecek. 13.00 – 21.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan ve Avrupa’da çok yaygın olan House Running etkinliği Türkiye’de ilk kez yine ANKAmall’da gerçekleşecek.


Gol atan hediyeyi kapar
Başkentlilere unutulmaz bir hafta sonu yaşatmayı hedefleyen ANKAmall, kendine güvenen misafirleri RoboKeeper etkinliğine çağırıyor. Gün boyu sürecek olan etkinlikte isteyen katılımcılar robot kaleciye şut çekerek gol atmaya çalışacak. En fazla gol atan katılımcılara da hediyeler verilecek. Messi’den Neymar’a dünyanın en iyi futbolcularının deneyimlediği Robokeeper, çekilen şutların neredeyse tamamını yakalayabilecek kadar mükemmelleştirilen bir sisteme sahip.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri