G-City AVM yola NTS Danışmanlık ile devam ediyor

27 Ocak 2016 Çarşamba

G-City AVM, 10’uncu yılında büyümeye NTS Danışmalık ile devam etme kararı aldı

g-city-avm-yola-nts-danismanlik-ile-devam-ediyor

2006 yılında, 431 bin 827 kişilik nüfusa sahip olan Giresun’da, yatırımı Semerkant İnş. Koll.  Şti. tarafından yapılan G-City AVM, her hafta ağırladığı 70-75 bin arasındaki ziyaretçi sayısıyla büyümeye devam ediyor.


10 bin 382 metrekare kiralanabilir alanda ziyaretçilerin isteklerine cevap verebilecek iç ve dış mimari tasarıma sahip olan G-City AVM, açıldığından bugüne zengin marka karması, eğlence merkezi, sineması ve fast food katıyla yediden yetmişe her kesimin keyifle vakit geçirebileceği bir AVM olma yolunda ilerliyor. Müşteri bağlılığını artırmak ve müşteri portföyünü genişletmek amacıyla yıl içinde çeşitli organizasyon ve etkinliklere imza atan G-City AVM; Türk toplumunu ilgilendiren özel gün ve haftalarda da kampanya ve indirimlerle müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor.


2016 yılında yeniden kiralama ile marka karmasını güçlendirerek yoluna devam edecek olan G-City AVM, NTS Danışmanlık ile yeni bir işbirliğine imza atarak ulusal ve kurumsal markaları da bünyesine dâhil etmeyi hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri