Gaziantep’te indirimli alışverişin adresi M1 Gaziantep

15 Mart 2017 Çarşamba

M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen Depo Satış Günleri devam ediyor. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata tüketiciyle buluştuğu kampanya yoğun ilgi görüyor

gaziantepte-indirimli-alisverisin-adresi-m1-gaziantep

M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Depo Satış Günleri devam ediyor. Önceki yıllarda AVM’de ciddi bir yoğunluğun yaşanmasına neden olan kampanya, bu yıl da yoğun ilgi görüyor. 

 

AVM bünyesindeki firmaların katılımıyla 10 Mart’ta başlayan ve indirimli satış uygulamasının yer aldığı Depo Satış Günleri, 26 Mart’a kadar devam edecek.  Etkinlik kapsamında AVM içinde oluşturulan alanda firmalar indirimli ürünlerini sergileyerek tüketicilerle buluşturuyor.

 

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, kampanyanın gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Depo Satış Günleri, ziyaretçilerimizin istedikleri ürünleri daha uygun fiyatlarla satın almasını sağlıyor. 26 Mart’a kadar sürecek indirim günleri yoğun ilgi görüyor. Uygulamadan hem tüketiciler hem de mağazalarımız çok memnun.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri