Geleceği şekillendiren markaların yaratıcıları İstanbul’da buluşuyor

27 Şubat 2013 Çarşamba

ABD‘de yeni iş modellerine geçişte 6 yıldan bugüne şirketlerin referans noktası olan uluslararası “Sustainable Brands –Sürdürülebilir Markalar Konferansı” 16-17 Mayıs günlerinde İstanbul Swissôtel’de gerçekleşecek

gelecegi-sekillendiren-markalarin-yaraticilari-istanbulda-bulusuyor

ABD’de yeni iş modellerine geçişte 6 yıldan bugüne şirketlerin referans noktası olan Sustainable Brands küresel ağına katılan Türkiye, dünyanın en ilham verici küresel sürdürülebilir iş liderleri buluşmasının bir parçası haline geliyor. Bu doğrultuda, geçen yıl Sürdürülebilir Markalar Konferansı adıyla düzenlenen konferans, uluslararası bir açılım ile bu yıl ilk kez Sustainable Brands çatısı altında gerçekleştirilecek.

Sürdürülebilir markaların yaratıcıları, San Diego, Londra ve Rio’dan sonra artık İstanbul’da biraraya gelecek. Sürdürülebilirlik ekseninde yeniden tanımlanan marka değerlerinin paylaşılması amacıyla ilk kez geçtiğimiz yıl hayata geçen “geleceğe odaklı yeni sivil inisiyatif” in kapsamı böylece daha da genişleyecek.

"Dünyayı, geleceğini düşünen markalarla yeniliyoruz"
Mağaza dergisi ve Perakende.org internet haber portalının da destek verdiği konferans 16-17 Mayıs günlerinde İstanbul Swissôtel’de gerçekleşecek ve farklı disiplinlerden, vizyonlardan farklı bakış açısına sahip tüm tarafları,“Dünyayı geleceğini düşünen markalarla yeniliyoruz” mottosuyla buluşturacak.

Geleceğin yaratıcılık ve inovasyonile şekilleneceği inancıyla oluşturulan Sustainable Brands Platformu bünyesinde İstanbul’da marka stratejileri, iletişim stratejileri, tasarımda global pazar trendleri, yenilikçi araştırmalar ve inovasyon çalışmalarının paylaşılacağı, ilham veren buluşmaların gerçekleşeceği 2 gün yaşanacak. Pazarlama ve sürdürülebilirlik yöneticilerini buluşturacak olan Sürdürülebilir Markalar Konferansı, yaratıcı paylaşımlar ve beyin fırtınalarıyla sürdürülebilir ekonomide çözümler ve stratejilerin ortaya konduğu bir platform olacak.

Sürdürülebilir Markalar Danışma Kurulu’nun ilk toplantısı gerçekleşti
Alanında lider isimleri buluşturan ve konferansa kadar her ay toplanması planlanan Danışma Kurulu geçtiğimiz günlerde biraraya gelerek, konferansa değer katacak görüşlerini paylaştı. Detaylı bilgi için www.surdurulebilirmarkalarkonferansi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri