Geleceğin bilim insanları İstanbul Optimum’da

08 Mart 2013 Cuma

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü, Bilim Haftası çerçevesinde ilginç ve bir o kadar da eğlenceli etkinlikler düzenleyecek. Mad Science İstanbul işbirliği ile Optimum Outlet İstanbul’da, yarın 14.00 – 18.00 saatleri arasında yapılacak aktiviteler, renkli ve unutulmaz anlara sahne olacak

gelecegin-bilim-insanlari-istanbul-optimumda

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü Bilim Etkinlikleri’nde çocuklar bir yandan oyun hamuru yapımını öğrenirken, bir yandan da farklı renk ve yoğunluklardaki sıvılarla rengârenk, eğlenceli deneylerin heyecanını yaşayacak. 4 duyu organını merakla keşfedecek olan küçükler, Kuru Buz Gösterisi’ni de gözlerini kırpmadan izleyecek. 

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü, çocukların hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirmelerine imkan yaratacak bu etkinliklerle, sevimli miniklerin hayal dünyalarında yeni ufuklar açarak, araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlayacak.

İstanbul Optimum, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri