Geleceğin tenis şampiyonlarına Forum Çamlık’tan destek

20 Temmuz 2012 Cuma

Forum Çamlık, spora ve sporcuya desteğini düzenlediği kampanyalarla destekliyor. Tenise ilgi duyan herkesin tenis kursunun ilk taksitini Forum Çamlık üstleniyor

gelecegin-tenis-sampiyonlarina-forum-camliktan-destek

Son yılların popüler sporlarından tenisi Denizlililerle buluşturan Forum Çamlık, 2011’den itibaren tenis turnuvalarına olan sponsorluklarıyla bu güzel sporu her yaştan insanın severek oynamasını sağlayarak sağlıklı bir yaşamın kapılarının aralanmasına yardımcı oluyor. Forum Çamlık ve Pamukkale Tenis Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği kampanya ile “Geleceğin Şampiyonları” tenis kursunun ilk ay ücreti hediye ediliyor. 1 Ağustos’ta başlayacak olan programa, bu spora ilgi duyan ve yeteneği olan her yaştaki Denizlili katılabilecek.

Forum Çamlık, iki önemli turnuvayı Denizlililerle buluşturuyor
Tenise verdiği destek ile bu sporu Denizlililere yeniden sevdiren Forum Çamlık, bu yıl iki önemli turnuvaya sponsor oldu. Türkiye Tenis Federasyonu 8’inci Senyör Klasman Turnuvası, dün (19 Temmuz) Forum Çamlık sponsorluğunda Pamukkale Tenis Kulübü’nde gerçekleştirildi.

2012 Avrupa 18 Yaş Bayanlar Yaz Kupası Soisbault/ Reina Cup eleme turu Forum Çamlık sponsorluğunda, 1-3 Ağustos günleri arasında Pamukkale Tenis Kulübü’nde gerçekleşecek. Turnuva yetkilileri, Türkiye, Yunanistan, Rusya, İspanya ve Ukrayna’dan oyuncuların katılacağı turnuvanın bu bölümünde ulusal ve uluslararası tüm tenis severler Denizli’de bir araya gelecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri