Genç tasarımcılar, ‘Dream Style’la hayallerini gerçekleştirdi

11 Haziran 2014 Çarşamba

Dream Style yarışması Marmara Park AVM’de amatör tasarımcıları buluşturdu. Ünlü isimlerle dolu jüri, finalde en beğendikleri tasarımın sahibini şampiyon yaptı

genc-tasarimcilar-dream-stylela-hayallerini-gerceklestirdi

Amatör tasarımcıları modaya teşvik etmek ve sektöre yeni girişimcileri kazandırmak amacı ile bu yıl 5’incisi Banu Noyan Event Office tarafından düzenlenen “Dream Style 2014” moda ve tasarım yarışmasının finalinde birbirinden ilginç yarışan tasarımlar jüriye seçim yaparken zor anlar yaşattı.

Beylikdüzü Marmara Park AVM’de gerçekleşen finale İvana Sert, Deniz Akkaya ve Banu Zorlu ve Şenay Akay damgasını vurdu. Sunuculuğunu top model Deniz Akkaya’nın üstlendiği Dream Style yarışma jürisindeki güzeller İvana Sert, Deniz Akkaya ve Banu zorlu yarışmada jürilikleri kadar düzgün fizikleri ve podyumdaki duruşları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başardı.

Moda ikonu İvana Sert, şarkıcı ve oyuncu Banu Zorlu’nun yanı sıra Evim Şahane programının Mimarı Selim Yuhay, top model Şenay Akay, Quality dergisi İmtiyaz Sahibi Salih Keçeci, gazeteci – TV programcısı Pelin Çini, Marmara Park Genel Müdürü Ozan Canbolat, Koreograf Banu Noyan, iletişimci Özgür Aras, İTÜ Moda Tasarım Program Başkanı Cevza Candan, Mimar Sinan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Piraye Yüksel, Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Nuriye İşgören ve Aydın Üniversitesi Tasarım Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Nihal Bolkol’un da içinde bulunduğu jüri birincilik ödülünü “Kadın Mimarisi” isimli tasarımı ile Şeyma Efe’ye; ikinci “Miğfer” isimli tasarımıyla Mehmet Yılmaz Güney; üçüncü “SNM02” isimli tasarımıyla Sinem Şengün oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri