Genç tasarımcıların rüyaları gerçek oluyor

28 Mayıs 2015 Perşembe

Duayen modacı Cemil İpekçi ve podyumların unutulmaz ismi Deniz Akkaya, "Dream Style" jürisinde

genc-tasarimcilarin-ruyalari-gercek-oluyor

Marmara Park Alışveriş Merkezi bu yıl 6’ncısı gerçekleşecek olan Dream Style Tasarım Yarışması’na ev sahipliği yapacak. 195 genç tasarımcının başvuru yaptığı yarışma da seçilecek olan 20 finalist, rüyalarını gerçekleştirmek için kıyasıya bir rekabete girecek.

Ünlü modacı Cemil İpekçi, podyumlara damga vuran Deniz Akkaya ve akademisyenlerin jüri üyesi olarak yer alacağı Dream Style Tasarım yarışmasının sürprizi ise pop müziğin ünlü isimlerinden Reyhan Karaca olacak.

Finale kalan 20 genç, tasarımlarını muhteşem bir defile ile jüriye sunacak. Defilenin koreografisini ve organizasyonu ise Banu Noyan hazırlayacak. Dereceye girenlere ise bambaşka bir dünyanın kapıları açılacak. Genç tasarımcılar, profesyonel olarak moda dünyasına adım atma şansı yakalayacak. Marmara Park AVM’deki etkinlik, 6 Haziran günü saat 14.00’te gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri