Genç yetenekler Forum Kayseri’de “Oyunda Kal” dedi

27 Mayıs 2014 Salı

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal”ın Kayseri durağı, geçiğimiz günlerde Forum Kayseri’de gerçekleşti

genc-yetenekler-forum-kayseride-oyunda-kal-dedi

22-25 Mayıs günleri arasında Forum Kayseri’de gerçekleştirilen ve pek çok sportif aktiviteye sahne olan “Oyunda Kal” etkinliğinin finali, renkli görüntülere sahne oldu.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesinin finalinde, 11-15 yaş arası gençlere yönelik basketbol antrenmanları yapıldı. 23 Mayıs Cuma günü projenin sözcüsü ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay’ın katılımı ile renklenen etkinliklerin son 2 gününde sahaya çıkıp kendini gösteren yeteneklerden 2 genç, Temmuz ayında düzenlenecek Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına davet edilecek.

24-25 Mayıs günlerinde gerçekleşen antremanlarda “Oyunda Kal” projesine katılan tüm gençler unutulmaz bir deneyim yaşadı. Projenin son gününe, tüm ziyaretçilere heyecan dolu dakikalar yaşatan “Action Team”in akrobasi gösterileri damgasını vurdu.

Genç yeteneklerle “Oyunda Kal” devam edecek
“Oyunda Kal” Forum Kayseri’den sonra Haziran sonuna kadar Türkiye çapında 6 Forum Alışveriş Merkezi’nde daha gerçekleştirilerek genç yetenekleri buluşturmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri