Gençler 19 Mayıs’ta Agora’da buluşacak

18 Mayıs 2015 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını birbirinden güzel etkinliklerle ve coşkuyla kutlayacak

gencler-19-mayista-agorada-bulusacak

19 Mayıs Salı günü lise ve üniversite öğrencilerinin Gençlik ve Spor Bayramı için özel hazırladıkları etkinlikler ve dans gösterileri saat 14.00’de Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında coşkuyla kutlanacak.

Birçok etkinlik Agora’da
Özel Martı Anadolu Lisesi Gençlik Etkinlikleri, Saat 14.00’de İngilizce ve İtalyanca solo şarkılarla başlayıp, Özel Martı Anadolu Lisesi korosu ile devam edecek. Hip Hop /Rap gösterisi ardından step dans grubunun dans gösterisi ile etkinliklerine son verecek.

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin öğrenci topluluğu Grup Turuncu’nun konseri saat 15.00’de başlayacak. İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin 2001 yılında öğretime başlamasıyla birlikte Müzik Kulübü Öğrencileri'nden kurulan “Grup Turuncu” yerli- yabancı popüler şarkılarla dinleyen herkesi eğlendirecek.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Grup Turuncu’nun konserinin ardından Işıkkent Eğitim Kampusu’nun öğrencileri 19 Mayıs etkinliklerine ayrı bir soluk getirecek. Liseli gençlerin gerçekleştireceği konser saat 16.00’de başlayarak, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 19 Mayıs 1919 tarihinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde “İstiklali” Tam Türkiye idealini gerçekleştirme yolunda ilk adımını attığını, atılan bu ilk adımın, ulusumuzun kendi vatanında özgür ve bağımsız olarak onuruyla yaşama kararlılığının haykırıldığı gündür diye belirtti. Noyan, Ulusumuzun yolunu sonsuza dek aydınlatacak olan bağımsızlık meşalesini yakan sevgili önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm kahramanlarımızı sonsuz minnet duyguları ve saygıyla andığını belirterek, 19 Mayıs coşkusunu yaşamak için tüm İzmirlileri Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri