Gençlik M1 Merkez Adana’da bir araya geldi

15 Eylül 2014 Pazartesi

Geçtiğimiz yıl 16 ilde 1 milyonun üzerinde izleyicisiyle buluşan, Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivali olan Fanta Gençlik Festivali, 10’uncu konserinde M1 Merkez Adana AVM’de Athena ve Hadise’yi sevenleriyle buluşturdu. Büyük coşku yaşanan ve katılımın çok olduğu konserde festival severler unutulmaz anlar yaşadı

genclik-m1-merkez-adanada-bir-araya-geldi

12 yılda toplam 89 bin 500 kilometre yol yaparak sanatçıları 6 milyon izleyiciyle bir araya getiren 13’üncü Fanta Gençlik Festivali; şu ana kadar kurulmuş en büyük sahnesi ile M1 Merkez Adana AVM’de gerçekleşti.

Athena Grubu’ndan Gökhan ve Hakan Özoğuz Kardeşlerin Adana’nın iki önemli takımının formalarıyla sahneye çıkışları büyük beğeni toplarken, iki büyük takımın taraftarlarına da dostluk ve kardeşlik mesajları verildi.

Athena’dan sonra sahne alan şovları ve kostümleriyle büyük beğeni toplayan Hadise; tüm festival severleri coşturdu. Rahat tavırları ve sempatik hareketleriyle büyük bir hayran kitlesine sahip Hadise; sevenlerinin tezahürat ve alkışları içinde konserini tamamladı.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “13’üncü Fanta Gençlik Festivali’nin 10’uncu konserinde tüm festival severler, büyük coşku ve eğlenceyi yerinde yaşadılar. Oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği bu akşamda tüm ziyaretçiler unutulmaz anlar geçirdiler” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri